Комунальне підприємство
«Кременчукводоканал»
Кременчуцької міської ради
Кременчуцького району
Полтавської області
Особистий кабінет абонента
юридична особа

Шановні абоненти!

Справжнім повідомляємо, що КП «Кременчукводоканал» реалізував інтернет-технологію взаємодії з абонентами – юридичними особами. У розділі «Особистий кабінет для підприємств та організацій» абоненти можуть бачити та контролювати інформацію по своєму підприємству, інформацію про споживачів, водоміри, фінансові розрахунки, виставлені рахунки, а також матимуть можливість передачі поточних показань приладів обліку, оплати рахунків та інше.

Для роботи за даною технологією, просимо Вас оформити заявку з обов'язковою вказівкою офіційної адреси електронної пошти, на яку буде надіслано логін та пароль доступу до Системи, а також надсилатиметься офіційні повідомлення, повідомлення, рахунки та інша інформація.

Оформлену заявку необхідно роздрукувати, підписати у керівника підприємства та надіслати «сканкопію» електронною поштою на адресу vodakpkvk@ukr.net або надіслати факсом на номер +38-(0536)-74-74-45 або принести до КП «Кременчукводоканал» за адресою: 39602, м. Кременчук, пров.Героїв Бреста, 35А

Після внесення адреси Вашої електронної пошти до бази даних КП «Кременчукводоканал», на цю електронну адреса Вам буде надіслано листа з повідомленням про реєстрацію, логіном та паролем доступу до особистого кабінету Вашого підприємства.

КП «Кременчукводоканал»

Заявка на отримання доступу

Прошу надати доступ до системи самообслуговування абонентів на сайті КП «Кременчукводоканал» (https://cent.kvk.pl.ua), розділ «Особистий кабінет для підприємств та організацій».

Реквізити абонента:

19.08.2022 г. _____________ /____________________/
(печать, підпис)